25.10.2017 – Zber VOK

Základné informácie:
Objemný odpad
- odpad, ktorý sa svojimi rozmermi nezmestí do klasickej nádoby na komunálny odpad a neobsahuje nebezpečné látky
Veľkoobjemový odpad - predstavuje nepotrebné, opotrebované, zastarané veci, ktorých sa občania chcú a potrebujú zbaviť. Sú to veci, ktoré majú väčšie rozmery ako klasické veci. Jedná sa o veci, ktoré neviete umiestniť do 110 – 120 l zbernej nádoby. Rozmerovo veľký odpad je potrebné rozobrať na menšie kúsky

- pneumatiky.

Biologicky rozložiteľný odpad /odpad zo záhrad/ je možné odovzdať na zbernom dvore v čase pracovnej doby, kde je vyčlenený samostatný veľkoobjemový kontajner.

Vysoké víťazstvo Tatranu ĽubicaVytlačiť

TJ TatranV nedeľu 8.10.2017.nastúpil Tatran Ľubica v domácom prostredí proti súperovi z Helcmanoviec. Do zápasu sme vstupovali v pozícii favorita a priebeh duelu to aj potvrdil.Množstvo vypracovaných akcii no slabá efektivita v zakončení,aj tak by sa dal charakterizovať prvý polčas z našej strany. Prvý gól zaznamenal v 30.minúte Gahura a domáce mužstvo sa upokojilo. V druhom polčase to už bola hra na jednu bránu a domáci hráči si z chuti zastrieľali. Naše góly postupne zaznamenali Buc,Bednarčík,Kaprál Lukáš,Matejka 2x,Kaprál Marek 2x a jeden gól si dal súper vlastný. Konečný výsledok zodpovedal dianiu na ihrisku a preto je domáce víťazstvo plne zaslúžene.