Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu
Oficiálne stránky obce ĽubicaHľadať
 
 

Obec Ľubica

Ples MS SČK v ĽubiciVytlačiť
 

PlesVeselili sa aj členovia miestneho spolku SČK a klienti z CSS.
V sobotu 27. januára sa zas v priestoroch základnej školy zabávali členovia Miestneho spolku Slovenského červeného kríža spolu s dobrovoľnými darcami krvi. V poradí 8. ročník sa stretol s mimoriadnym záujmom. Tanečnej zábavy sa zúčastnilo približne 120 hostí. Prítomných i tentokrát zabávala hudobná skupina INDEX. Bodkou za programom bola tombola. V hre bolo celkom 70 cien, z nich možno spomenúť hlavnú výhrou, ktorou bol LCD televízor. Po skončení losovania nasledovala zábava do skorých ranných hodín.
Deň predtým zorganizoval kolektív zamestnancov z Centra sociálnych služieb v Kežmarku prvý ples pre klientov a ich rodičov. Slávnostný večer otvorila pieseň „Úsmev je dar“ po nej už nasledoval príhovor riaditeľky centra – pani doktorky Evy Mašteníkovej. Klienti ohúrili prítomných predvedenou mazúrkou a valčíkom. Šťastie na ich tvárach utvrdilo organizátorov, v tom, že zábava sa rozhodne nekoná naposledy. Vďaka za zdarný priebeh podujatia patrí, medziiným, aj sponzorom, ktorí sa na akcii v značnej miere podieľali.

Text: M. Blašková. Foto: P. Lazarák

Fotogaléria...

TV Ľubica archív...  plesy


 
 

19.8.2018   17:00

Plagat.jpg

Drevený evanjelický artikulárny kostol v Kežmarku

Benefičný koncert Operné gala v Kežmarku 2018 pod záštitou Edity Gruberovej

Opera Slovakia v spolupráci s Nadáciou TA3

pozýva na piaty ročník jedinečného benefičného koncertu Operné gala v Kežmarku, ktorý sa uskutoční už túto nedeľu 19. augusta o 17:00 hodine v Drevenom evanjelickom artikulárnom kostole v Kežmarku.
Koncert je nielen symbiózou majstrovstva renomovaných slovenských operných sólistov a sviežeho umenia mladých výnimočných talentov, ale jeho benefičný charakter spája operné umenie so silnými ľudskými príbehmi.
Program koncertu
Repertoár galakoncertu ponúkne lahôdky velikánov svetovej opernej literatúry od Saint-Saënsa, Wagnera, Offenbacha, Charpentiera, Masseneta, Pucciniho, Mozarta, Bizeta či Gounoda. Súčasťou budú aj piesne slovenských skladateľov, ktorých výročia si v tomto roku pripomíname – B. Urbanca, M. Schneidera-Trnavského, E. Suchoňa.

Predpredaj vstupeniek v sieti predpredaj.sk, v predajni Colour Music na Hlavnej ulici v Kežmarku a v ECAV v Kežmarku. Priamy predaj hodinu pred koncertom priamo v kostole.


 

1.8. - 31.8.2018   13:00

Plagat_KL.jpg

Kaviareň Leibic

Pozvánka na akcie v mesiaci august

Kaviareň Kafe Leibitc

 

dnes je: 19.8.2018

meniny má: Lýdia

Počasie v Ľubici

Počasie Ľubica tu

Plyn: 0850 111727
Voda: 052 7729548
Elektrina: 0800 123332
Verejné osvetlenie:
0905 710453
Káblová televízia a rozhlas:
02 20828208
sluzbyzakaznikom@slovanet.net

webygroup
ÚvodÚvodná stránka