Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu
Oficiálne stránky obce ĽubicaHľadať

Informácie pre verejnosť

Beh Ľubicou - 22. ročníkVytlačiť

Beh ĽubicouObec Ľubica a Základná škola Ľubica každoročne usporadúvajú „Beh Ľubicou“. V piatok 28. 9. 2018 sa konal 22. ročník tohto športového podujatia. Na podujatí sa stretlo 213 účastníkov z 12 škôl. Súťažili žiaci prvého aj druhého stupňa základných škôl. Súťažilo sa v 4 skupinách a kategórií bolo 14. Veríme, že opäť o rok si mladí atléti zmerajú sily na ďalšom ročníku tradičného športového podujatia.

Text: Mgr. Klaudia Hossová. Foto Miroslav Kruk, viac fotogaléria...

Domáci Tatran Ľubica doma remizoval s KežmarkomVytlačiť

FutbalV 11. kole 5. ligy Podtatranskej privítali hráči Ľubice súpera zo susedného Kežmarku. Vstup do stretnutia vyšiel lepšie hosťom a v 4. minúte po rohovom kope otváral skóre stretnutia presnou hlavičkou Bača. Vyrovnanie priniesla 15. minúta keď po nezištnej prihrávke od Nováka premenil svoj samostatný nájazd Kaprál Marek. V 24. minúte však vrátil vedenie na stranu hostí presným zakončením Džadoň. Druhý polčas lepšie začali domáci no zakončeniu Michalčíka chýbali centimetre. Vyrovnanie priniesla 56. minúta, strelu Semivana umiestnil do bráni Matejka a vyrovnal na konečných 2:2. Aj v ďalšom priebehu stretnutia sa striedali príležitosti na oboch stranách no gólom už žiadna z nich neskončila. V kvalitnom zápase sa tak zrodila zaslúžená deľba bodov.

Text: Jozef Hajovský. Foto: Miroslav Kruk. Viac fotogaléria...

Futbal

Mobilný odber krvi Vytlačiť

Odber krvi v ĽubiciOdber krvi mobilnou NTS Poprad sa uskutočníl v Ľubici dňa 2. októbra  2018 (utorok)  v priestoroch kulturného domu CULTUS. Krv prišlo darovať 41 darcov z toho boli dvaja prvo darcovia. Všetkým darcom ďakujeme za tento humánny čin.

Ďalší mobilný odber krvi v našej obci je naplánovaný na 5.február 2019.

Turnaj žiakovVytlačiť

IMG_8186.JPGDna 26.9.2018. Zorganizoval TJ Tatran Ľubica 4.Turnaj prípraviek kategórie U11 PFZ sk. A. V peknom slnečnom počasí si zmerali svoje sily mužstva z Ľubice, Podolínca, Mlynček a Spišských Hanušoviec. Výsledkom turnaja boli rozžiarené detské očká a spokojnosť rodičov a trénerov všetkých družstiev. Za organizáciu turnaja chceme v mene futbalového klubu poďakovať aj rodičom a všetkým dobrovoľníkom.

Text J. Hajovský. Foto M. Kruk, viac fotogaléria...

TV Ľubica archív

IMG_8131.JPG

Nové stravovacie zariadenie v obci v prevádzkeVytlačiť

JedáleňV Penzióne Leibic sa od 03. 09. 2018 môžete chutne najesť od 11:00 do 14:00 hod. Cena denného menu je 3,40 € na výber sú  4 jedlá. Tešíme sa na vás.

Nájdete nás aj na facebooku Cafe Leibic Aktuálne menu.

Položky 1-5 z 35

dnes je: 22.10.2018

meniny má: Sergej