Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky obce ĽubicaHľadať
 
 

Postup obce pri vybavovaní žiadosti

Podateľňa - sekretariát, kancelária číslo 4, poschodie na OcÚ  je pracoviskom, ktoré za obec prijíma a vedie evidenciu žiadostí o informácie podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám.

Lehoty na vybavenie žiadosti:

  1. Žiadosť o sprístupnenie informácií príslušný organizačný útvar vybaví bez zbytočného odkladu, najneskôr do 8 pracovných dní odo dňa podania žiadosti obce alebo odo dňa odstránenia nedostatkov žiadosti. Za vybavenie žiadosti  je zodpovedný príslušný organizačný útvar obecného úradu (vecný gestor)..
  2. Zo závažných dôvodov môže starosta obce predĺžiť lehotu, najviac však o 8 pracovných dní. Závažnými dôvodmi sú:  
  • vyhľadávanie a zber požadovaných informácií na inom mieste, ako je sídlo obce vyhľadávanie a zber väčšieho počtu oddelených alebo odlišných informácií požadovaných na sprístupnenie v jednej žiadosti,
  • preukázateľné technické problémy spojené s vyhľadávaním a sprístupňovaním informácie, o ktorých možno predpokladať, že ich možno odstrániť v rámci predĺženej lehoty. Predĺženie lehoty oznámi žiadateľovi príslušný organizačný útvar (vecný gestor) bezodkladne, najneskôr pred uplynutím lehoty uvedenej v ods. 1 tohto článku. V oznámení uvedie dôvody, ktoré viedli k predĺženiu lehoty.

 


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Počasie v Ľubici

Počasie Ľubica tu

Plyn: 0850 111727
Voda: 052 7729548
Elektrina: 0800 123332
Verejné osvetlenie:
0905 710453
Káblová televízia a rozhlas:
02 20828208
sluzbyzakaznikom@slovanet.net

webygroup
ÚvodÚvodná stránka