Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky obce ĽubicaHľadať
 
 

Straty a nálezy

Stratený pes

pes

Majiteľovi sa stratil pes nižšieho vzrastu, biely  – rasa čínsky chocholatý, počúva na meno Ťapko.

V prípade nájdenia – kontaktujte p. Fiamčík Budovateľská 12, Ľubica,  prípadne Obecný úrad.

 

 

Ilustračné foto


 

Kľuče

Na ulici Športovej boli dňa 12. 1. 2015 nájdené kľúče. Majiteľ si ich môže vyzdvihnúť na Obecnej polícii.

mobil: 0905 954505


 

Stratené kľúče

KľúčeDňa 26. 11. 2014 v popoludňajších hodinách, v obci Ľubica,  ul. Gen. Svobodu, na chodníku pred Obecným úradom Ľubica,  bol nájdený zväzok kľúčov, ktorý je v súčasnej dobe  uložený vo vitríne okna Obecnej polície Ľubica.  Oprávnený majiteľ týchto kľúčov si ich môže vyzdvihnúť na útvare Obecnej polície Ľubica po preukázaní  vlastníckeho vzťahu k veci.

Tel. kontakt: 0905 954505

Text a foto Obecná polícia Ľubica


 

Panel na straty a nálezyObecná polícia Ľubica, v okne objektu v ktorom sídli, inštalovala tabuľu na ktorej sú uložené nájdené kľúče a iné drobné veci, ktoré boli nálezcami odovzdané priamo na obecnej polícii alebo na obecnom úrade. Na tabuli sú tiež vystavené aj kľúče a veci nájdené skôr, a to ešte pred činnosťou obecnej polície, ktoré boli v minulosti odovzdávané na obecnom úrade Ľubica. Tieto veci boli teraz zhromaždené na jednom mieste s možnosťou ich identifikácie oprávneným vlastníkom. V prípade ak osoba (oprávnený vlastník veci) si spozná kľúče alebo vec, tieto mu budú vydané po dokladovaní a preverení oprávneného vlastníctva.
     Tabuľa bude priebežne dopĺňaná o nájdené kľúče a drobné veci. Nálezy veci väčších rozmerov budú zverejňované individuálne na internetovej stránke obce Ľubica bezprostredne po nájdení a prevzatí veci príslušníkom obecnej polície, pričom budú uložené v objekte obecnej polície.

Obecná polícia v Ľubici


 

Nájdený pes

Nájdená fenka, rasa srnčí ratlík na križovatke Budovateľská a Školská v Ľubici 28. 4. 2014.  Fenka sa nachádza v útulku zvierat v Kežmarku.

Odchyt a prevoz vykonala Obecná polícia v Ľubici.


 

Nájdený pes

Nájdený pesDňa 11. 12. 2013   počas dopoludňajších hodín,  v obci Ľubica na ul. Vrbovská, bol nájdený túlavý pes,  a to: šteňa - sučka - hnedo čiernej farby - nezistenej rasy - výška cca 15 cm.

Vzhľadom na skutočnosť, že držiteľ psa nebol nájdený,  príslušníci Obecnej polície Ľubica nájdeného psa umiestnili do útulku v meste Kežmarok.


 

Stratený pes odchytený v bývalom vojenskom priestore Javorina

Stratený pesDňa 30. 10. 2013 v popoludňajších hodinách bol Obecnou políciou Ľubica umiestnený do útulku psov v Kežmarku pes, ktorý sa voľne pohyboval v lesnom poraste v bývalom vojenskom výcvikovom priestore Javorina.

 

 

 

 

Fotografia strateného psa.

 


 

Stratený labradorPes sa našiel dňa 24.7.2013 o 14.49 hod. na ul. Jesenského telefonicky oznámila p. Guzanová, pes rasy: labradorský retriever, farby smotanovo-biela. Odchytený a odvezený do útulku v Kežmarku. Odchyt a prevoz zabezpečila Obecná polícia v Ľubici.


 

Stratil sa nemecký vlčiak - Sutra

Stratený pes - vlčiak - SutraStratila sa 5 - mesačná fenka nemeckého vlčiaka dňa 30. 6. 2013 Je celá čierna, reaguje na meno Sutra. Žiadame nálezcu o poskytnutie informáce na adresu Obecnej polície v Ľubici alebo priamo majiteľovi na ulici Kruhovej, číslo domu 41. Ďakujeme za informácie.


 

Našiel sa pes...

Stratený - nájdený pes Dňa 28.6.2012 - štvrtok - sa našiel pred Obecným úradom pes (na obrázku).

Majiteľ alebo kto ho pozná sa môže informovať v kancelárii č. 1 na prízemí Obecného úradu alebo tel. na čísle 052 4680013. 


 

 


Stratená fenka - bigelstratenej fenke bígla - v kežmarského útulku:

Stratenú fenku bígla, ktorej foto som Vám pred časom posielala, si tento týžeň (7.) vyzdvihli z kežmarského útulku jej majitelia. 

jhuszarova62@gmail.com

 

Sme radi že to podarilo.... 

 

 

 

 


Dňa 3.1.2012 sa našiel na ulici Remeselníckej pri Základnej škole zväzok kľúčov. Kľúče su na sekretariáte Obecného úradu vyzdvihnuť si ich môžte počas pracovnej doby.


Našiel sa pes - čierny labrador-fena, vek cca 1 rok. Pes sa našiel dňa 27.12.2011 popoludní na ulici Gen. Štefánika v Kežmarku a asi hodinu predtým bol videný pri betonárke. Je možné, že pes patrí niekomu z JUHU, ale i niekomu z Ľubice. T.č. je psík umiestnený v kežmarskom útulku. Foto psíka je na facebooku kežmarského útulku. Za odpoveď vopred ďakujem, J.Huszárová

J.Huszárová
Odpoveď prosím poslať na adresu:  jhuszarova62@gmail.com


Dnes ráno 1.2.2012 sa našla na ulici Športová fenka bígla. Ak by sa ozval jej majiteľ, kontaktujte ma.

Andrea Gurová, tel. 0911 703 753


 


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Počasie v Ľubici

Počasie Ľubica tu

Plyn: 0850 111727
Voda: 052 7729548
Elektrina: 0800 123332
Verejné osvetlenie:
0905 710453
Káblová televízia a rozhlas:
02 20828208
sluzbyzakaznikom@slovanet.net

webygroup
ÚvodÚvodná stránka